Nowe spojrzenie na regał

books-76167-m

Nowoczesne wnętrza to przykład zupełnie innego spojrzenia na wystrój i zdecydowane odchodzenie od standardów. Zwłaszcza ludzie młodzi, którzy nie są jeszcze finansowo ustabilizowani a otrzymują swoje własne lokum mają okazję do poeksperymentowania z tworzeniem ciekawych rozwiązań pozwalających na zorganizowanie i uporządkowanie życia. Przykładem może być tradycyjny regał na książki czy bibeloty, który wcale nie musi przypominać klasycznego stelażu. Ilość rozwiązań jest tak duża, jak wiele pomysłów i osób, które je tworzą. Pierwszym i stosunkowo popularnym w piętrowych domach są ażurowe schody, na których zostaje wydzielona przestrzeń dla półek. Inny ciekawy pomysł, to montowanie półek pomiędzy ściankami wykuszy czy wnęk pokojowych. Do powstawania mebli mogą służyć różne przedmioty. Drabina z położonymi deskami, regał imitujący drzewo, ukośne kostki, krzywe półki, koła to wiele innych pomysłowych rozwiązań.

Kategoria: Wyposażenie

2 Responses to Nowe spojrzenie na regał

  1. czarna says:

    Świetnym i modnym teraz pomysłem na dizajnerskie meble są te wykonane z euro palet i drewnianych skrzynek. Można zrobić z nich prawdziwe, ekologiczne perełki w niepowtarzalnym stylu, od stolików począwszy, poprzez biurka, regały, łóżka, a na schodach i meblach ogrodowych skończywszy. Możliwości jest całe mnóstwo, wystarczy pomysł i chęć do pracy aby móc cieszyć się ekologicznymi i oryginalnymi meblami za na prawdę niewielkie pieniądze. Sprzęty wykonane z palet idealnie pasują do wnętrz w stylu skandynawskim, który osobiście uwielbiam, w związku z tym przymierzam się do zrobienia sobie takiego właśnie recyklingowego regału i stolika.

  2. Rufi says:

    Ja widziałam bardzo fajne rozwiązanie, gdzie regał na książki był szafą wnękową- mam tu na myśli to, że regał był zamykany drzwiami przesuwnymi, wykonanymi ze szkła lacomat. Wyglądało to naprawdę fajnie- wprawdzie pomieszczenie, w którym umieszczono tą szafę było wielkie- a to pewnie też wpływało na efekt. Jeśli chodzi o regały to naprawdę jest wiele ciekawych pomysłów.